Napište nám Zavoláme vám Volejte +420 495 535 272

Profil společnosti

Akciová společnost Genext realizuje především výstavby a rekonstrukce bytových, administrativních a průmyslových staveb. Pro plnění stavebních úkolů je vytvořeno stavební středisko a dále pak středisko mechanizace.

Základní jmění společnosti je 1 mil. Kč. Průměrný roční propočet zaměstnanců pro plnění zakázek činí 30 pracovníků. Společnost je vybavena lehkou a středně těžkou technikou, dopravními prostředky pro realizaci staveb. Roční obchodní obrat společnosti se pohybuje kolem 20 mil. Kč.

Motto společnosti

Nikoliv podnik s největším kapitálem, ale podnik s nejlepšími mozky má v soutěži náskok. Dobré nápady a ideje si kapitál vždy najdou. Talentovaní spolupracovníci – ambiciózní, inteligentní, globálně orientovaní a duševně flexibilní lidé, kteří jsou schopni připravit podnik na budoucnost – jsou dnes nejcennějším zdrojem. Společnosti nehledají zaměstnance proto, aby jimi zaplnily volná místa, ale proto, aby tito lidé hnali podnik dopředu. Zákazník, který věří určité firmě a jejímu projektu, je cennější než pouhý spokojený zákazník. Svá svědectví o kvalitách firmy a jejích projektech hlásají totiž ještě dlouho poté, co si je koupili. Taková ústní svědectví mají zároveň dvě výhody: nic nestojí a v porovnání s reklamou jsou daleko věrohodnější.

Představenstvo společnosti

Kamil Borůvka
předseda představenstva

Ing. Zbyněk Hurčík
člen představenstva

Dozorčí rada společnosti

Zdeněk Šulc
člen dozorčí rady

 


 

Středisko stavební

Zdeněk Šulc
koordinátor staveb

Libor Kubík
koordinátor staveb 

Středisko dopravy

Josef Albín
doprava

Marketing

Stanislav Pagač
obchodní zástupce

Správní středisko

Eva Bečvářová
účetní, ekonom, personální, mzdy

Poslat kamarádovi